Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Hedensted:
-
Simon A.
Fra Hedensted
Jeg hedder Simon, 17 år gammel. Elektriker lærling i industrien. Jeg er god med el og metal til al... -
Kevin H.
Fra Hedensted
-
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Jacob K., Jacob K. og Jacob K. søger hjælp til husopgaver i Hedensted
-
Beton lægning i badeværelse - 10 CM, materialer står klar se billede
Fra Jacob K. (Hedensted)
Betonen skal lægge i vores nye badeværelse - 6 kvm i alt. Blander, trillebør, cement, sand mm haves... -
Fræsning af beton gulv, med maskine - ca. 3 timer
Fra Jacob K. (Hedensted)
udskæring med maskine efter stregner til trækning af gulvarmeslange + efterfølgende at løsne/banke ... -
betonlægning i badeværelse, materialer + blander står klar
Fra Jacob K. (Hedensted)
Beton gulv ilægges i 6,5 kvm badeværelse. ca 9.5cm skal lægges. Cement, blander og sand og trillebø...
Rikke F., Henrik B. og Svend J. søger hjælp til haveopgaver i Hedensted
-
Flise / klinke arbejde i nyt badeværelse
Fra Rikke F. (Hedensted)
Flise / klinke arbejde. Der skal laves nyt badeværelse -
Nedgravning af rottetråd ved trætereasse
Fra Henrik B. (Hedensted)
Der skal nedgraves en rottespærre, et trådhegn 6X6 mm, langs en træterasse. Den skal graves minimum... -
Fældning af 2 træer i villahave
Fra Svend J. (Hedensted)
Fældning af 2 serbiske fyrtræer på ca. 12-13 meter i højden og ca. 30-35 cm i diameter. Huset ligge...
Per S., Jacob K. og Gitte Ø. søger hjælp til diverse opgaver i Hedensted
-
-
Unidræn bores/opsættes ind i væggen, er afmærket og alt er klar
Fra Jacob K. (Hedensted)
Vi har dette unidran som skal bores ind, alle mål er trukker. Alt ligger klar til opsætningen, medb... -
Find fejl scooter, vil ikke starte
Fra Gitte Ø. (Hedensted)
Scooter 4T vil ikke starte. Kan du se på den?