Åruplunden 3 og 3 andre boliger er kommet til salg denne uge i Hedensted - se boligerne her.

dato

4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hedensted. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

Blandt de nyligt tilføjede boliger til salg i Hedensted kan man finde villaen på Åruplunden 3. Denne rummelige villa har et boligareal på 157 m² fordelt på 6 værelser. Placeret på en betydelig grund på 3042 m², gør hjemme ideelt til dem, der ønsker masser af udeplads.

Derudover er der villaen på Lille Dalby Ager 39, der tilbyder 150 m² boligplads over 5 værelser. Grunden er 588 m², hvilket giver tilstrækkelig plads til haveaktiviteter. Denne villa kan være interessant for købere, der ønsker et kompakt hjem med mindre grundpleje.

Begge villaer tilbyder en unik boligoplevelse i attraktive omgivelser i Hedensted.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga